Senetle Borç Para Veren Beyaz Eşyacılar

Borç para bulabilmek bu dönemde oldukça zor. Önceleri bu işlemler eş, dost aracılığı ile oldukça fazla yapılırdı ancak günümüzde kimsenin kimseye güveni kalmadığı için bu işte iyice zorlaştı. Artık yeni yıllarla birlikte borç bulma konusunda bankalar insanların imdadına kredi ile yetişiyor ancak kredi puanı, ödeme gücü vb. gerekçeler nedeni ile kredi alamayan bir çok vatandaş çözümü başka yollarda arıyor. İşte bu yollardan bir tanesi senet ile borç para veren yerlerden birisini bulmak. Bugün bu alanda en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olan Senetle Borç Para Veren Beyaz Eşyacılar‘ ı inceleyeceğiz.Senet karşılığında borç para veren yerlerde genelde mantık senet ile ellerinde ki malı satıp daha sonrasında o malı para ile geri almak üzerine kurulu, tabi bazılarında bu durum değişebilir. Ancak senet ile borç veren beyaz eşyacıların %90 lık kısmında durum bu şekilde. Genelde verilen borç miktarları 15.000 – 20.000 TL çerçevesinde. Sizlerde senet ile borç para almadan önce rakam konusunda yazdığım rakamları göz önünde bulundurursanız iyi olur. Ayrıca bu işlemler ile alakalı dikkat etmeniz gereken bir çok husus var bu hususlar ile alakalı sitemizde yer alan yazıları inceleyebilirsiniz.

Kısacası bunlardan bahsetmek gerekirsede Senetle Borç Para Veren Beyaz Eşyacılar‘ dan borç para almak için bulduğunuz beyaz eşyacının tanıdık, güvenilir beyaz eşyacılar olmasına dikkat edin. Çevrenizde, eşiniz, dostunuz olan yerler varsa onları tercih etmenizde fayda var. Ayrıca aylık olarak ödeyemeyeceğiniz miktarlara imza atmamanızı, hem kendinizi hemde karşınızda ki kişiyi zor durumda bırakmamanızı tavsiye ederim.


2 comments on “Senetle Borç Para Veren Beyaz Eşyacılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yer Alan Tagları Kullanabilirsiniz. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>