Iğdır Senetle Borç Veren Yerler

Iğdır’ın önde gelen zengin iş adamları acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların yardımına koşuyor. Bankalardan ziyade yüksek faiz oranları uygulamadan ve geri ödemelerde tamamen ödeme planını vatandaşına bırakmak gibi bir sistem uygulayan bu zengin iş adamları bankalardan sonra veya önce kullanılabilir bir alternatif çıkar yoldur. Hepimiz biliyoruz ki tek maaş ile geçinmek oldukça zordur, ekstra ihtiyaçlar durumunda yaptığımız harcamaları karşılayacak bir birikimimiz olmalı veya en kötüsünü düşünmek gerekirse hastalık, kaza vb. gibi acil durumlarda bütçemizi zorlamadan durumun içinden çıkmalıyız ki ilerde sorun yaşamayalım ancak bu dediğim sadece birikim yaparak olabilecek bir durum ve malesef vatandaşlarımız tek maaş ile geçindiği için değil birikim yapmak günlük ihtiyaçlarına bile yetişemiyor kimi zaman.Aralık, Karakoyunlu, Merkez, Tuzluca.

Sizler de yukarıda ki ilçelerde ikamet ediyorsanız ve acil nakit paraya ihtiyacınız varsa, senetle borç veren kişi, kurum ve kuruluşlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda ki yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yer Alan Tagları Kullanabilirsiniz. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>